Masáže

Dovolujeme si Vám nabídnou širokou škálu masáží

Přehled možností masáže:

Maserské, rekondiční a regenerační služby

Lymfodrenáž manuální

Lymfodrenáž přístrojová - Lymfoven

Lymfatická drenáž je nejúčinnější metodou k snížení nadváhy a zlepšení stavu – odstranění celulity. Je známo, že celý odpadní systém podkoží je poháněn svalovou pumpou. Běžným pohybem dochází Střídavě ke stažení a povolení svalu a vytlačováni zplodin v přilehlých lymfatických cévách, a to ve směru od chodidel k tříslům až do lymfatických uzlin, odkud se pak dostávají do vylučovacích orgánů našeho těla. Je-li toto svalstvo ochablé dochází k hromadění škodlivých a odpadních látek v podkoží, na které se váží tukové buňky a voda. Následkem toho vzniká pomerančová kůže-celulita.

Při kombinaci lymfovenu a panoramatického laseru jsou vynikající výsledky v její odstraňování.

Těmto problémům je možno předcházet, vzniklé vyřešit vytvořením umělého protitlaku pomocí přístrojové techniky /lymfoven/ a manuální lymfodrenáží s použitím specielních krémů podporujících cirkulaci lymfatického toku.

Vakové uhličité koupele

Je to vysoce účinná procedura upevňující zdraví, zvyšující životní elán a vitalitu. Je ideálním prostředkem pro zvýšení tělesné i duševní pohody. Podstatou vakové uhličité koupele je uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního plastového vaku, naplněného čistým oxidem uhličitým, ve kterém člověk odpočívá. Fyziologickou reakcí je rozšíření všech cév až po vlásečnice se současným zvýšením obsahu kyslíku v krvi. Tím dochází k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva, mozku a všech orgánů dobře okysličenou krví. Zvýšení obsahu oxidu uhličitého v pokožce má účinky na pokožku, cévní, hormonální a nervový systém.

Medové (detoxikační) masáže

Co je to medová masáž?

Detoxikační medová masáž je velmi účinnou procedurou v lidovém léčitelství, která působí proti rozvinutým nemocem, chronickým chorobám, nezdravému způsobu života, k zvládnutí stresu a opotřebování věkem. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou“ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a podílí se na zlepšení a oživení celého organismu. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Medovou masáž lze provádět na zádech a kloubech. Jako u ostatních přírodních léčení může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat jedy a nečistoty. U akutních případů provádíme medovou masáž 2x týdně.

Kdy je medová masáž vhodná?

• pro oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem
  • poruchy spánku, deprese , migrény
  • žaludeční a střevní potíže ,plísňové onemocnění
  • revmatické onemocnění svalů a kloubů , artrózy